Замовити дзвінок

Вкажіть Ваш номер і менеджер
зателефонує Вам в найближчий час.

Задати питання по e-mail

Вкажіть Вашу пошту і менеджер
звяжеться з Вама в найближчий час.

Рекомендації клієнтів

 • 04.05.2020

Ми вдячні нашим клієнтам за високу оцінку наших послуг і позитивні рекомендації.

Рекомендаційні листи наших корпоративних клієнтів

 • sep3Дитячий Центр "Сонячне Світло"
 • sep3Броварське Навчально-Виховне Об'єднання
 • sep3ТОВ "УКРСОВПРОЕКТ"
 • sep3ТОВ БК "Білдекс"

  24.05.19

 • sep3ТОВ "Трипільський пакувальний комбінат"

  24.05.19

 • sep3Рекомендации "Макарівський Медичний Коледж"

  24.05.19

 • sep3Рекомендации ПрАТ "Торговий Дім Цум"

  25.05.18

 • sep3Рекомендации ТОВ «Ентел Сервис»

  25.05.18

 • sep3Рекомендации «Укрмонтаж»

  20.02.17

 • sep3Рекомендации «Вишневе будівництво та інжиніринг»

  20.02.17

 • sep3Рекомендации «Альтис Холдинг»

  12.01.16

  У 2015 році була закінчена третя черга будівництва багатоповерхових житлових будинків по вулиці Лютневій 46-А в м Бориспіль. Забудовником виступила компанія «Провідні технології будівництва», яка входить до складу корпорації «Альтіс Холдинг».

  Роботи з монтажу систем блискавкозахисту «Альфа і Омега» виконувала на всіх трьох чергах будівництва. Професіоналізм і підготовленість співробітників дозволили реалізувати всі технічні рішення в терміни обумовлені договором.

  Після виконання повного комплексу робіт, компанія «Провідні технології будівництва» рекомендувала нашу компанію, як надійного виконавця робіт, на що був отриманий відповідний рекомендаційний лист.

 • sep3Рекомендація компанії "Ренейссанс"

  "Ми висловлюємо свою подяку компанії" Альфа і Омега "за проявляенний індивідуальний підхід, нестандартні рішення, професіоналізм співробітників і високу якість роботи." 

  Бурак Саваш, Руководитель проекта

 • sep3Рекомендация ООО "А1 Секьюріти Сервіс"

  "Компанія ТОВ" ГК "Альфа і Омега" на практиці підтвердила, що є надійним і порядним партнером, уважним і еффективним підрядником, який завжди вчасно виконує умови договору. "

  Р. В. Харенко, директор

 • sep3Рекомендация ООО "АЗБІ"

  "Компанія Альфа і Омега виконала роботи по установці блискавкозахисту на будівельному об'єкті" Бауміт-Україна ". Хочеться відзначити високий рівень фахівців, а також взаємовигідні фінансові умови, запропоновані нам в ході співробітництва. Всі роботи були закінчені в термін при використанні матеріалів високої якості."

  Ирга А.с., директор по строительству

 • sep3Рекомендация ООО "Альянс"

  "Висловлюємо свою подяку компанії" Альфа і Омега "за створення системи блискавкозахисту багатоповерхового житлового будинку. Найбільше в роботі компанії сподобалося відповідальне ставлення до роботи, поетапне виконання робіт і взаємодія із суміжними підрядними організаціями."

  Руденко Г.В, главный инженер

 • sep3Рекомендация ООО "Викос"

  "Співробітники компанії ТОВ ГК" Альфа і Омега "виконували роботи по системі блискавкозахисту транспортно-виробничої бази, адміністративно-побутового корпусу ПП ВКФ" ВІКОС. Дякуємо ТОВ ГК "Альфа і Омега" за виконані роботи та можемо рекомендувати в якості надійного виконавця. "

  Воронкин С.Ф, зам.директора

 • sep3Рекомендация ООО "Винницабуд"
 • sep3Рекомендация ООО "Габітус дизайн"

  "Фахівцями ТОВ" ГК "Альфа і Омега" був проведений аналіз впливу сусідніх будівель на проектовану систему блискавкозахисту комплексу, який дозволив розробити оптимальне рішення по влаштуванню блискавкозахисту "

  А. А. Баранова, генеральный директор

Відгуки приватних замовників і фахівців  

Виконали роботи дуже швидко. Надіюся й система працюватиме також добре.

Микола

Приємно здивований якістю і швидкістю виконання замовлення. Радий, що в Україні існує така компанія. Сподіваюся, що сервісне обслуговування буде таким же якісним.

Guest

У минулі роки після кожної грози горіла автоматика на котлі і телевізори. Приходилось все відключати від розетки. В цьому році, навесні поставили розрядники. Тепер після грози все ціле. Спокійно можу їхати з дому на кілька днів. До речі все було зроблено швидко і аккуратно.  Дякую.                                                                                        Леонид с.Хотяновка

Хочу подякувати співробітникам фірми. Сподобалося, що навіть по телефону змогли виразно і чітко пояснити що збираються робити на даху. А змонтоване обладнання майже не видно на будинку. Буду рекомендувати сусідам.

Сергей Михайлович Иващенко

Сподобався професіоналізм співробітників компанії. У них виходить дохідливо пояснити переваги і недоліки застосування різних елементів блискавкозахисту. У процесі спілкування складається враження, що сам став фахівцем по захисту від блискавки і розібрався у всіх тонкощах.                                                                                                           Анатолий