Замовити дзвінок

Вкажіть Ваш номер і менеджер
зателефонує Вам в найближчий час.

Задати питання по e-mail

Вкажіть Вашу пошту і менеджер
звяжеться з Вама в найближчий час.

Підключення електрогенератора офісного центру

  • 26.02.2023

У зв’язку з екстреними та плановими відключеннями практично всі підприємства постали перед питанням як забезпечити автономне електроживлення при стабілізаційних відключеннях. Одним із найбільш розповсюджених рішень є встановлення електрогенератора: бензинового, дизельного чи газового.

Керівництво офісного центру прийняло рішення про встановлення дизельного генератора Wattstream повною потужністю 65 кВА. Для підключення даного генератора до споживачів офісного центру були залучені співробітники нашої компанії, яка вже виконувала роботи на цій будівлі (зовнішній блискавкозахист).

Траса кабельної лінії живлення була запроектована по зовнішній території двору підприємства та по внутрішнім приміщенням.


Безпосередній запуск та переключення на живлення на дизель генератора реалізований за допомогою АВР (автоматичний ввід резерву), що спрацьовує при відсутності напруги у електромережі. 


Монтаж кабельних ліній та щита АВР був проведеній в найкоротші терміни для прискорення переходу на автономну роботу електрообладнання будинку.

Після монтажних робіт був проведений перший запуск дизель генератора , пуско-налагоджувальні роботи АВР. На весь комплекс робіт була надана виконавча документація з інструкцією  по експлуатації.