Замовити дзвінок

Вкажіть Ваш номер і менеджер
зателефонує Вам в найближчий час.

Задати питання по e-mail

Вкажіть Вашу пошту і менеджер
звяжеться з Вама в найближчий час.

Заміна проводки для ОСББ

  • 24.02.2023

Перед початком опалювального сезону мешканці будинку добре усвідомлювали, що для забезпечення безперебійної роботи електричних обігрівачів необхідно дотримання внутрішніх електричних  мереж в належному стані. Забудова району, де розташований  житловий будинок, проводилися в 60-ті роки минулого століття . Відповідно улаштування електропроводки виконувалось алюмінієвими проводами.


Але норми та технології з часом змінювались. З 1997 року проводку в житлових приміщеннях дозволено виконувати кабелями(проводами) тільки з мідними жилами.

Крім самої проводки були замінені автоматичні вимикачі та клемні коробки в поетажних електрощитах. Вибір автоматики захисту  здійснено  відповідно до перерізу провідників (між етажних та по квартирах)

Враховуючи новий переріз та апаратуру захисту споживачі будинку можуть підключати електроприлади в квартирі  з максимальної сумарної потужністю до  5500 Вт.

Електромонтажні роботи по кожному під’їзду проводилися в найкоротші терміни, за один день в 12 годинну робочу змінну щоб максимально зменшити час відключення споживачів від електромережі.

Після проведення робіт був наданий повний пакет виконавчої документації з дозволами та ліцензіями та сертифікатами на матеріали.