Замовити дзвінок

Вкажіть Ваш номер і менеджер
зателефонує Вам в найближчий час.

Задати питання по e-mail

Вкажіть Вашу пошту і менеджер
звяжеться з Вама в найближчий час.

Громовідвід і блискавковідвід монтаж в приватному будинку

 • 04.11.2020


Вартість громовідводу в приватному будинку

Якщо звернутися до статистичних даних Міністерства Надзвичайних Ситуацій України, приблизно кожен сьома пожежа походить від удару розряду блискавки. Особливо це стосується будівель в сільській місцевості, де територія більш відкрита. Щоб цього не траплялося потрібен якісний і надійний блискавковідвід або громовідвід, як ще називають згаданий пристрій. Сучасний громовідвід в приватному будинку забезпечить захист від пожежі його мешканцям і їх майну. Наша компанія надає послуги зі створення якісної, зовнішньої або внутрішньої блискавкозахисту для приватних будинків, багатоповерхових будівель або споруд комерційного характеру.

Монтаж громовідводу для приватного будинку ціна в Києві

Якщо потрібен якісний громовідвід в приватному будинку ціна - це вже другорядне питання, яке залежить від багатьох чинників. Наприклад, враховується загальна площа будівлі, виконується робота з проектування самої конструкції виходячи з заздалегідь підібраного типу громовідводу і особливостей конструкції будівлі. Щоб громовідвід купити саме такий, як треба в конкретному випадку, спочатку варто звернутися за консультацією до фахівців компанії, що займається наданням подібного виду послуг. Також необхідно врахувати, що розцінки на зовнішній і внутрішній захист від удару блискавкою різні.

Ціна громовідводу залежить від декількох факторів:
1. Рівня надійності захисту від прямого попадання блискавки. Відповідно до п.6.1.5. ДСТУ прийняті такі рівні надійності захисту від прямого попадання блискавки:

 • Громовідводи I рівня – 0,99 - 0,999
 • Громовідводи II рівня – 0,95 - 0,99
 • Громовідводи III рівня – 0,9 - 0,95
 • Громовідводи IV рівня – не нижче 0,85

Перед тим, як встановити громовідвід для приватного будинку:

 • фахівці виїжджають на об'єкт для оцінки будівлі і обсягу робіт, які належить виконати;
 • проводиться розрахунок блискавкоприймачів в залежності від загальної площі, яку необхідно захистити;
 • здійснюється доставка витратних матеріалів та необхідного обладнання;
 • підготовка виконавчої документації.
Молниеотводы Молниеотвод в частном доме Молниеотводы купить киев


Застосовувані матеріали. Відповідно до ДСТУ допускається застосування міді, сталі, і алюмінію. Ці матеріали дуже відрізняються в ціні. Мідь є найдорожчим матеріалом, але має суттєві переваги при експлуатації.

Молниеотвод в частном доме Молниеотвод

Сучасний монтаж громовідводу для підприємств і будівель комерційного типу складається з наступних етапів:

 1. виїзд на об'єкт і планування робіт;
 2. проектування системи блискавкозахисту;
 3. проведення необхідних вимірювань;
 4. підготовка виконавчих документів;
 5. монтаж блискавкозахисту, тестування і введення в експлуатацію.

Громовідвід на приватний будинок або на будь-яку іншу будівлю монтується з конструкцією заземлення

Блискавковідвід і захисне заземлення

Вартість заземлювачів входить в ціни зазначені вище в таблиці. Орієнтовна вартість захисного заземлення для електричного обладнання наступна:

 • на оцинкованих електродах від 6000 гривен.
 • на обміднений електродах від 10 000 гривен.

Якісний громовідвід створюється з використанням матеріалів німецького, польського та українського виробництва термін служби яких становить не менше тридцяти років.

Співробітники, які займаються проектуванням та монтажем об`єктів блискавковідводів для приватного будинку або комерційних будівель пройшли відповідне навчання і отримали досвід в процесі виконання практичних робіт на об'єктах різного призначення. Ми володіємо всією необхідною документацією, яка дозволяє нам проектувати і виконувати роботи пов'язані з установкою блискавкозахисту.

P.S. У Вас напевно залишилася велика кількість питань, але в невеликій статті розповісти «про все» неможливо. Постараюся відповісти на Ваші питання в індивідуальному порядку. На закінчення хочу лише відповісти на питання про терміни виконання робіт. При повній готовності «середнього приватного будинку» до монтажу і наявності матеріалів громовідводи монтуються протягом 2 ... 5 днів. Хоча більш важливим є не термін виконання, а координація дій з іншими підрядниками.

Разом із запитом "громовідвід" наші клієнти часто шукають:
"Монтаж громовідводу", "громовідвід в приватному будинку", "громовідвід для приватного будинку", "громовідвід".